Rejee ye hoş geldiniz, bir profesyonel sondaj teçhizat tedarikçi Çin, bir yan kuruluş of Rejee grup, esas olarak geliştirme, üretim ve satış kimyasallar ve ekipmanlar, uzun yıllar boyunca jeolojik araştırma ekipmanları Co, Ltd uluslararası pazar için sorumlu olmak yoğunlaşmaktadır.  Biz Matkap kuyuları, Mikser, pompalar vb inşaat sanayii ürünleri geniş bir kaynağı. Bu ürünlerin tasarlanmış ve tünel boru döken desteği, derin temel çukur çapa, dolgu Barajlar, kazık temel inşaatve tünel inşaat uygulamaları dünya çapında inşa popüler Ürünlerimizden Bazıları döner Delme makinaları, hidrolik Paletli deliciler, Jet enjeksiyon sondaj makinesiiçerir.

Yüksek hızlı Demiryolları için talep, olarak büyümeye devam ediyor köprü ve yüksek binalar, delme ihtiyacı da artmaktadır. Biz güvenilir ve verimli teknoloji ve ekipman geliştirerek ihtiyaç yerine getirmek için çalışıyoruz. Aralıksız çabaları bizim yıllarında, şimdi bizim ürünleri dünya çapında Gümrük tarafından karşılanır.

Rejee sanayi biz de Müşteri Hizmetleriçok dikkat verdik. Biz güvenli ve verimli ürünleri ile müşteriler iş yardım etmeye adanmıştır. Rehberlik ve Hizmetleri her zaman profesyonel teknisyenlerimiz sitedeki ile kullanılabilir.

Hidrolik Paletli Deliciler ve Jet sondaj makinesi Derz Dolgu üstün kalite ve hizmet, bizim döner Delme makinaları bir sonucu olarak, dünya çapında piyasa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Avrupa, vb giderek popülerdir. Senden gelip fabrikamızı ziyaret için dünyanın her yerinden hoş geldiniz!