Derin çekirdek ve Hydrographic de sondaj makinesi (Max Derinlik: 2500)

Derin çekirdek ve Hydrographic de sondaj makinesi (Max Derinlik: 2500)
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Uygulama

HXY-2000 rock çekirdek ve sondaj makine ağırlıklı olarak derin çekirdek elmas ve sert alaşım, 10.000 güçlü tork ile delme için kullanılan Nm ve maksimum derinlik 2500 metre. Ayrıca inşaat kazık jeolojik araştırma projeleri için kullanılabilir, doğal gaz ve Hydrographic iyi keşif, vb.


Özellikleri

1. Dik Milli dağılımı makul, birçok dönen seviyesi vardır ve tork düşük hızda büyük; dik Milli hızını hızlı, dönen kapsamı geniş olan;

2.delme makinesi hafif, kompakt yapısı, makul düzeniyle, tüm yapısı basittir. Tüm bileşenleri görülebilir, çakışmadığından birbirleriyle, böylece onlar korumak uygundur ve tamir.

3.delme makinesi içinde foothill inşaat talebi karşılamak için bir kombine çerçeve yapılandırması kolay ortadan kaldırmak için vardır.

4.ırgat planet dişli yapısı geleneksel üç grup uzak tatili ve dört dişli yapısı grupları benimser;

5.delme makinesi yeni su aygıt frenleme benimser ve delme makinesi sürecinin sondaj sondaj aygıt iner Delme aygıtın azalan hızını ayarlamak için mekanik aygıt türüdür.

6.delme makinesi kolu tipi hidrolik basınç Chuck'ın, büyük açgözlü güç ve kapasite ve döşeme servis ömrünü karşılayan güçlü Radyal sürecek.

7.motor electromotor veya dizel motor talebine göre seçim yapabilirsiniz.

8.delme makinesi koşul master için olumlu karşılık gelen aparatı ile eşleştirilir. Birkaç çalışma işleyicileri vardır ve düzeni makul, yani esnek ve kolay bir işlemdir.

9.esnek ve güvenilir operasyon bu yüzden manipüle kolları, makul düzeni ile bütünleşik.

10. Delme makinesi çerçevesinde rijiditesi vardır, istikrar yüksek Delme hızda güçlü bu yüzden ağırlık merkezi düşüktür.

Teknik bilgiler

 1. Rock çekirdek matkap

 • Hidrografik iyi matkap

 • Temel hissesi besleme

 • Teknik özellikleri: • Neden Rejee seçtiniz?


  Özelleştirilmiş ürün ve hizmet

  Rejee her ne zaman senin iş özel, güvenilir çözümler gerektirir, özelleştirilmiş yüksek kaliteli Delme ürünleri ile destekleyebilir. Bizim deneyim ve bizim güçlü müşteri odaklılık işiniz için en iyi seçeneğiniz sağlayacaktır.

  Rejee sanayi biz de fazla dikkat verdik Müşteri Hizmetleri. Biz güvenli ve verimli ürünleri ile müşteriler iş yardım etmeye adanmıştır. Rehberlik ve Hizmetleri her zaman profesyonel teknisyenlerimiz sitedeki ile kullanılabilir.  Patentli teknolojiler

  Fabrika bir daha gözden geçirme

  Proje Vitrini

  Bizenasıl?

  Tel: + 86-29-86105123-606
  Faks: + 86-29-86513529
  E-posta:manager@rejeegroup.com
  Adres: Rm 10802, B blok, Kairui Binası, Xi'an ekonomik kalkınma bölgesi, Çin.


  Sorgulama