Skid Atlı Çekirdek Sondaj

Skid Atlı Çekirdek Sondaj
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

11.png Özellikler

1. Dikey milin hızlı hızı ve geniş dönen kapsamı ile kızak monteli karotlu sondaj kulesi yalnızca yüksek hızlı elmas küçük kalibreli delme için uygun değildir, aynı zamanda düşük hızlı büyük tork ve büyük kalibreli delme için mükemmeldir .

2. Sondaj makinesi, sökülmesi kolay olan hafiftir ve sekiz parçaya ayrılabilir. En büyük kısmı 218 kg ağırlığındadır. Dağlık bölgede çalışmak için oldukça uygun olan, taşımak ve taşımak kolaydır.

3. debriyaj Dongfeng EQ140 dişli kutusu benimser, bileşenleri kullanımı kolay ve bakımı kolay, yüksek standart derece ile uyumludur. Delme makinesi, çalışan personelin çalışma gücünü azaltan hidrolik basınç asistanı işletme kavramasını benimser.

4. üstün malzemelerden yapılmış , sondaj makinesi ağırlık merkezi düşük iken büyük sertliğe sahiptir.Onlar, yüksek delme hızında istikrarlı tutmak için kullanılabilir.

5. Sıkı standartlarla üretilen kızak monteli karotlu sondaj kulesi, hızlı ve yüksek çalışma verimliliği ile çalışabilen kompakt yapının yanı sıra birinci sınıf kaliteye, ince işçiliğe de sahiptir.

22.png Teknik Veriler

madde

Veri

Motor

elektrik motoru

37KW

dizel motor

4102DBA68PS

Dikey eksen dönen hız

1191-572 / dakika

Ön cam Kaldırma kapasitesi (tek halat)

45KN

Matkap deliği meleği

0 ~ 360 °

Dikey eksende besleme hareketi

600mm

Dikey eksen iç delik çapı

68mm

Taşınabilir makine cihazının piston hareketi

400mm

Dikey eksenin kaldırma kapasitesi

80KN

Debriyaj şanzıman

Otomobil debriyaj şanzımanı

Delme makinesi boyutu

2640 x 1100 x 1750mm

Ağırlık (ivme hariç)

1.5T

Sorgulama