PDC matkap, farklı türü ve boyutunu

PDC matkap, farklı türü ve boyutunu
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Temel bilgi.

Madde:PDC Bit

İhracat pazarları:Küresel

Ürün Açıklaması

Coğrafi keşif madencilik için PDC bit

PDC örnekleme bit
PDC örnekleme bit çekirdek alabilirsiniz tüp şekilli ve çok diş bit bir türüdür. Esas olarak kullanılan jeolojik araştırma, kömür madenciliği, su koruma ve Hidroelektrik, karayolu, demiryolu, köprü ve Bina İnşaatı


Biz desteklenen ve tasarımcıları ve mühendisleri bize müşterilerimizin belirtilen şartının başarıyla tüm atanan projeleri tamamlamak izin çok deneyimli bir ekip tarafından destekli.


Ürünlerimiz yaygın madencilik, su kuyusu sondaj ve sondaj, çapa Derz Dolgu proje, yan eğim koruma mühendislik, petrol ve gaz endüstrisi, sualtı kaya delme ve patlatma işlemleri seaport kanal, hidroelektrik projesi, ulusal savunma projeleri kapsamında kullanılan ect.Ürün >>
Delme aletleri ve delme araçları
SondajDTH sondaj teçhizat, Blasthole DRILL RIG, su kuyusu sondaj rig, petrol kuyusu sondaj, Piling rig delme, sondaj, sondaj, sondaj, sondaj vb CBM burgu Rotary çapa.
Drillling yardımcı kimyasallarıDTH Çekiçler, DTH bit, Downhole Motor, pompalar, Tricone bit, PDC parçaları, düğme bit, keski bit, bit Cross, sondaj borusu, matkap yaka, kesici alır, vb.Sürekli çaba ve iyileştirme, nedeniyle bizim Pazar payı hızla artmaktadır, bu arada, mükemmel satış sonrası servis bir güçlü bir destek ve garanti iş işbirliğinin genişletilmesi için sağlamaktadır. Bağ şimdi, biz iyi itibar zevk ve ürünlerimiz 30 ülkede fazla yurtiçi ve Yurtdışı müşteriler Kanada, Avustralya, Nijerya, Pakistan, Rusya, Etiyopya, Endonezya, Malezya, vb gibi bir sürü güvenini kazanan.

Sorgulama