Alüminyum alaşımlı sondaj borusu

Alüminyum alaşımlı sondaj borusu
Şimdi konuş
Ürün ayrıntıları

Temel bilgi.

Sertifika: ISO

İhracat pazarları: Kuzey Amerika, Güney Amerika, Doğu Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Doğu Asya, Batı Avrupa

Ek bilgi.

Menşei: Çin

HS kodu: 84314310

Üretim kapasitesi: 1000pce / yıl

Ürün Açıklaması

Alüminyum alaşımlı sondaj borusu en tecrübeli Rusya ve eski Sovyetler Birliği'nin diğer İlçeler gelen petrol sektöründe uygulanan bu yana, birkaç on yıl.
Alüminyum alaşımlı sondaj borusu genişletilmiş ulaşmak Delme kullanılabilir ve en güç-ağırlık oranı ile yatay sondaj sondaj borusu süper yüksek mukavemetli çelikten imal düşüktür. Ama onun avantajı bu hafif, yüksek mukavemetli ağırlık oranı, süper yüksek Anti-korozyon özelliği ve gelişmiş Anti-yorgunluk yeteneği vardır. Duvar kalınlığı genellikle çelik sondaj borusu kalındır, ancak, verim gücünü nispeten düşüktür.
Alüminyum alaşım matkap boru gövde alüminyum alaşımından yapılmış. Hafif ağırlığı nedeniyle Alüminyum alaşımlı sondaj borusu alt yükseltme güç, boru açma daha hızlı hızı ve daha fazla Delme özelliği kulelerimiz ihtiyacı var. Onun avantajı mekanik özellikleri yükseltme yaparken Yüksek Tenasite, mükemmel esneklik ve duvar ile küçük sürtünme olduğunu. Alüminyum matkap boru vücut ve eklem uzun ömür ve düşük bakım masraflarını keyfini çıkarın. Daha düşük güç sondaj ve akış direnci annüler alan oldukça küçük olduğundan pompaları güç sondaj ihtiyacı var.
İyi esneklik, Alüminyum alaşımlı sondaj borusu iyi anti-yorgunluk özelliklere sahiptir, bu nedenle, yorgunluk ömrü kuyuları dogleg ile dönen zaman hangi kanala nispeten daha küçük bir hasar neden yıpratma hayat daha uzundur. Bükme wells, degrade kuyu veya yatay olarak genişletilmiş yönlü wells kullanılmak üzere daha iyi yani.

Sorgulama