Sondaj / sondaj makinesi sıcak Satıyoruz Rotary

Kırık rock drill delikten döner hareket bağlıdır. İşte olumlu ve geriye doğru dolaşımını rotary sondaj teçhizat, hidrolik güç kafa matkap, DTH titreşim döner matkaplar. Basit döner matkap sadece döner DRILL RIG yapısını geliştirmek anlamına gelir. Rotary sondaj sondaj borusu ve drill bit içerir. Ortak anma çapı matkap 60, 73, 89 ve 114 mm dört çeşit var.

Pozitif döngüsü yıkama çamur rotary sondaj iyi kule, Vinç, tekerlek, sondaj, çamur pompaları, musluk ve motor oluşur. Çalışırken, güç makinesi 30 ile 90 rev Dişli çark, etkin bit matkap tarafından tahrik tarafından tahrik edilmektedir / dk hız kırık rock dönüşü. İçi boş ayrıntıya aracılığıyla musluk, aşağı akar serin, matkap biraz yağlamak için meme tarafından yayılan matkap, üst içine geri çamur pompa emiş basıncı nip çamur; downhole matkap kesimler dış Anüler kanalından getirdi geçen, yerleşimci sonra çamur geri dönüşüm için geri çamur havuzuna.

Biz rejeedrilling grup, XL-50 ve ML-2, yüksek performanslı ve müşteriler için rekabetçi fiyat lütfen daha fazla bilgi için Web sitemizi ziyaret edin gibi sondaj sıcak Satıyoruz döner sağlar. www.rejeedrilling.com


Daha fazla bilgi için bize ulaşın için en kısa sürede hoş geldiniz.
E-posta: manager@rejeegroup.com
Whatsapp: 0086-13991232350