Sıcak satış DRILL RIG ankraj ve Jet Derz Dolgu

GJ 200-1A sondaj performans ve işlevsellik açısından benzer diğer ürünlere kıyasla bir nitel sıçrama ve iç pazardaki en gelişmiş makinaları biridir.

GJ 200-1A sondaj teçhizat yüksek mekanik, hidrolik, elektrik sistemi, büyük güç, hafif, kompakt yapısı, konsol dostu tasarım, geniş hızı ayarlanabilir aralığı, hidrolik shift özelliği ile entegre edilmiştir. Metalurji, jeolojik araştırma, hidroelektrik yardımcı programlar, inşaat, demiryolları, Karayolları, köprüler, tüneller ve diğer altyapı inşaatları yaygın olarak kullanılan bu delme makinesi.

1. birincil işlevi ve uygulama aralığı

1.1 Araştırma Vakfı mühendisliği için yüksek katlı bina, demiryolu, karayolu, depo, Banka Bankası güç istasyonu, liman ve liman gibi;

1.2. inşaat ve Güçlendirme Vakfı küçük ölçekli mühendislik için çukur kablo, ayağına, iskele, dağ koruyucu yamaç, kazık Vakfı, gibi baraj Vakfı sızma direnç, diyafram duvar ve benzeri;

1.3. Delme wells az φ600mm kalibre;

1.4. bu da izleme, kurtarma, şarj ve enerji depolama için delik delme gibi Jeoloji ve kömür alan zenginleştirilmesi için gereksinimleri karşılamaktadır.

2. ana avantajları

2.1 Çift yönlü güç: motorlu ya da dizel motor ya 15 gücüyle kullanılan için KW veya 17 KW;2.2 dişli açma veya hangi büyük ölçüde hizmet ömrünü uzatır sadece bağlantı parçaları azaltır, ağırlığı, aydınlatır ama da iyi toz geçirmez ve yağlama yağları böylece kaydeder ve box'ın bağlantı elemanları geliştirir, iğ kutusunu kapatma de ihtiyacı kafesleri.

2.3 vinç'ın sürtünme debriyaj mekanizması ve Toz Metalurjisi sürtünme tabak mükemmel performans ve uzun hizmet ömrü, aynı zamanda gezegen gears′lubrication garanti eder ve kilit mekanizma fren kolu güvenilir güvenlik ve kontur delme için uygundur;

2.4 400 mm Hidrolik motor hacmi hızlı ve kolay. Makine hareketli silindir tarafından otomatik olarak güvenli, güvenilir ve etkili bir şekilde delik önünde çalışma ortamına geliştirir hidrolik kilit yerleştirilir;

2.5 hidrolik bileşenler: silindir piston Glyd Ring aygıtı, tüm uluslararası ileri düzey, son derece istikrarlı mühürleme performans ile belgili tanımlık yukarıda belirtilen are benimser, piston kolu STEPSEAL cihazın yapılır.

2.6 sondaj makinesi, bakım veya taşıma için uygun kullanımı kolay çok iyi parçalanması performans vardır

2.7 hangi katman her türlü ve birden fazla Delme gereksinimleri tatmin edebilir sondaj makinesi Aralık ayarlamak esnek ve büyük bir hıza sahiptir.

2.8 Milli gyrator bir ölçüde özel cıvata teçhizat değiştirebilirsiniz cıvata delikleri inebilecek uygun açıda döndürülebilir.

2,9 dönüşebilirliği: Gyrator adil eski yerine koymak ve bir çok amaçlı makine elde etmek ve inşaat alanı genişletmek için GJ 200-1S sondaj platformu, GJ 200-1A teçhizat değiştirebilirsiniz.


İçin daha haberdar etmek., herhangi bir zaman ya da göndermek posta manager@rejeegroup.com için bize ulaşın

Whatsapp: 0086-13991232350

Skype: rejeegroup

Facebook:https://www.Facebook.com/drillingsupplier/