Rejee sondaj araçlar (Matkap çubuk) kullanılmaya

Araçlar sondaj , sondaj makinesiiçin en önemli parçalarından biri, herkes için gerekli olan Tezgahlari, biz burada matkap çubuklar farklı müşteriler çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için Rejee grubundan tanıtmak. Ve biz de müşterilerin özellikleri ve isteklerine göre matkap çubuklar üretimi.

Yüksek mukavemetli dış düzlemsel matkap çubuklar

Selection(mm)

Φ42,Φ50,Φ63. 5,Φ73,Φ89; Uzunluğu 750, 1000, 1500, aynı zamanda müşteri özellikleri ve ihtiyaçları için üretilmiş.

Uygulama kapsamı

Dış düzlemsel çubuklar tekniği ile kritik alanlarda üstün güç sağlayan tam yüzey kaynaklar kaynak sürtünme özelliği. Temelde gaz drenaj sondaj sondaj işlemleri için kullanılır. Ayrıca incelemesi, hidroelektrik ve Jeoloji Delme işlemi için kullanılabilir. Matkap çubuk Delme işlemi de geleneksel ve döner perküsyon için uygundur.

Kablo merkezli matkap çubuklar

Bu istikrarlı sinyal iletimi sağlayan bir yüksek güç rod olduğunu. Bu çubuklar 1212 m uzunluğu ile ulusal kayıt Ağustos 2011 oluşturulduğu sırada işlem sondaj yatay yönlü kullanılmaya başlanmıştır.

Spiral matkap çubuklar

Eklenti spiral matkap çubuklar

Seçim (mm)

Φ78/50, Φ88/50, Φ90/63. 5, Φ100/63. 5, Φ110/73, Φ200/89; Uzunluğu 1000, de imal müşteri özellikleri ve ihtiyaçları için. Çubuklar, gaz drenaj sondaj Delme işlemlerinde yumuşak dikiş sondaj Delme işlemleri için uygundur.

Kaynak teknolojisi, sürekli bıçaklar, toz iyi etkisi ve çubuklar arasında kolay bağlantı eklenti spiral matkap çubuklar özellik faz sürtünme. Çubuklar ileriye ve geriye doğru döndürme, kaza Yönetimi'nde sondaj kolaylaştırmak yapabilirsiniz.

İş parçacığı sarmal çubuklar

Seçim (mm)

Φ73/63. 5, Φ89/73; Uzunluğu 750, 1000, 1500, aynı zamanda müşteri özellikleri ve ihtiyaçları için üretilmiş. Çubuklar orta hava basıncı ile yumuşak dikiş içinde gaz drenaj sondaj Delme işlemleri için uygundur.

Wide-bıçak sarmal çubuklar için yüksek mekanik mukavemeti üretilmektedir. Çubuklar (BM) olabilir mekanik olarak operatör yorgunluğu azaltır ve verimliliği yüklü. \

Kablolu ambara matkap çubuklar

Kablolu ambara matkap çubuklar kalınlaşmış eklem ile sağlam bir mekanik performans var. Yüksek mukavemetli iş parçacığı işlemleri için yüzey veya tünel keşifler için sondaj teknik gereksinimlerini karşılar.

Çubukları, petrol, Jeoloji ve CBM için matkap

Matkap çubukları, petrol, Jeoloji ve CBM için API ve SY/T5561-2008 standartlarına uygun üretilmektedir. 2-7/8 '' ~ 5 ana özellikleri vardır ''. 2-7/8 '' ~ 5'', standart dışı matkap çubuklar-de var imal müşteri isteklerine. Orta frekanslı indüksiyon Isıtma çubuk heat-treatment kullanılır. Isıl işlem üretim parametrelerini sağlayan sürekli yüksek mekanik performans ve homojenliği bilgisayar tarafından kontrol edilir. Çubuklar petrol, jeolojik ve CBM keşif Delme işlemlerinde ihtiyaçlarına cevap verebilecek.

Daha fazla bilgi:., manager@rejeegroup.com her zaman yolu ile bize ulaşın .