Operasyon ve bakım öğretim KD sırt çantası türü temel sondaj (Ⅰ)

1. motor

Motoru işlem öncesinde bu önerilmektedir bu: benzin iki zamanlı Steele ile motor yağı 50: 1 ölçeğinde güçlü istikrar ile petrol dağıtıcısı kullanarak karıştırın. Matkap yakıt tankı karışımı surat asmak, şok vana kapalı konuma döndürmek, motor başlatılana kadar boş konumu ben streç başlangıç kordon denetim geçiş açmak. İle birlikte artan hız motoru döndürmek, yavaş yavaş şok kapak üzerinde pozisyon için dön.

Bakım yöntemi:
Ana öğeler ilgi gibi bakım için aşağıdaki gibidir:
Temiz hava filtresi 1, tutun.
2, iki zamanlı Almanca Steele motor yağı ile benzin ile güçlü istikrar benimsenmesi. Motor yağı ve benzin karıştırma oranı unutmayın. Oranı ya da düşük kaliteli karıştırma overtop buji karbon depozito neden olabilir ve düzgün başlatılamayabilir.
3, uzun zamandır, kullanım durumunda lütfen tankı boş ve motor film oluşturan karbüratör önlemek için Kuru tutun.
4, o önerilen bu: uygun lityum temel yağ ekleyin (5 - 8 kez yağlama gres için) şanzıman haftalık hizmetindeki içine. Yağlama yağ miktarı çok fazla ise, çok büyük direnç neden olabilir ve şanzıman çalıştırmak başarısız olabilir (3/4 tank maksimum kapasite yağlama yağ miktarını aşamaz).


2. araç ve Redüktör Birliği sondaj

Delme aracı yüklemek ve bit Delme elmas ile bağlanma için kullanılır. Hard rock sondaj için kullanılır, bit ve beceriksiz yatak veya toprak Delme PDC kompakt matkap yükleyin. Gözden geçirip, vida dişi elmas Delme bit veya PDC Delme bit kabul Anti-Lock yağlama (ya da yağlama yağı) bağlanmak için aracı sondaj alt ile onaylayın. Sonra aracı Redüktör Birliği ile sondaj üst kısmında J şeklinde groove bağlanmak, Redüktör Birliği sondaj su sistemi ile bağlanır. Sonra kullanılmaya konabilir.

Bakım yöntemi:
Silikon gres yağlama üstünde belgili tanımlık tepe (J şeklinde groove) 1, Uygula.
Yerkabuğu delinmiş, delme aracı çekmeye ihtiyacı varsa sonra 2, Araçlar Delme ile bağlanmak için paslanmaz çelik kolu benimsenmesi. Dikey olarak yukarı ve saat yönünde dışarı çekin.
3, delme aracın üzerinde vida dişi Anti-Lock yağlama yağı uygulayın.
4, dikkatle özellikle sigara-dikey pozisyonda sondaj kaybederek ve kırık rock üzerinde çalışır. Şiddetli aşınma tehlikeye neden, çok özel dikkat.