Operasyon ve bakım öğretim KD sırt çantası türü temel sondaj (Ⅲ)

5. matkap için sırt çantası
Sırt çantası deneyin. Kayış, şekil göre en iyi konuma ayarlayın. Sonra belden sıkılaştırma askı düğmeli, tüm araç ağırlığını takviye hareket omuz ile bel de eşit olarak paylaşılır. Böyle tasarım kısmi stres, mümkün olan en yüksek denge elde etmek vücut olasılığını önler ve aşırı yorgunluk nedeniyle iş ya da yürüyüş sorun alanları kaydeder.

Bileşen ve paslanmaz çelik çubuk aracı ve corer, sondaj, sondaj dahil olmak üzere Matkap parçaları olmalı sırt çantası yan tarafındaki yerleştirilen, kayışlar Tespitleme ile uygun pozisyonlar için güvenli ve kapalı. Matkap bölümü aşağı doğru bakan böyle yedek parçaları dahil olmak üzere diğer tüm bölümleri, alt sırt çantası dibinde yer almalıdır ve içki şişesi, pergel, şerit metre olarak diğer cihazları özel torbalarda yer almalıdır.

Bakım yöntemi:

1, küflü gitmeyecek sırt çantası Oda sıcaklığı ile kuru bir konumda depolamanız önerilir.
2, silme durumunda sırt çantası biraz ıslak bir bezle temizlenmesi gerekiyor.

6. su besleme sistemi

Koşul altında su sistemi normalde başlatılabilir:


Sistem sıkıştırma su kova, döner su döner, kolu Küresel Vana anahtarı, hızlı bağlantısı ve kauçuk su hortumu besleme içermelidir.

Öncelikle, yağlama yağı silikon esaslı içinde döner su döner O ringde yeterli olup olmadığını kontrol edin.

İkinci olarak, kova ve dolgu 8 litre temiz su besleme sıkıştırma su kapağını açın. Kapağı sıkın, hızlı konektörüne takın ve kolu anahtarı kapatın.

Üçüncü olarak, kova ile su kompresör basınç işlemi birkaç kez tekrarlamak ve kontrol ve hava veya su hiçbir sızıntı olduğundan emin olun. Hiçbir sızıntı varsa, kolu Küresel Vana anahtarı açın ve su sondaj aracı döner su döner girer ve Matkap akar emin olun.

Bakım yöntemi:
1 iyi çalışır, su sisteminde dikkat korumak için aşağıdaki noktalara ödenmesi gerekmektedir:
2, saf temiz su kirleri ücretsiz kullanın. Su kirleri zarar ve su sızıntı kaynaklanan aşındırmak için döner su döner içinde O ring neden olur.
3, kaçının aşırı lastik su hortumu bükme.
4 Dış O ring döner su dönebilen ön hasar görmüş bulunması durumunda, ya da sızıntı, lütfen değiştirin hemen.
5, kova besleme sıkıştırma su kapağını açın ve yağlama yağı silikon esaslı su kaçağı önlemek için iç duvar, lastik pedi üzerinde uygulayın.