Orijinal (sondaj makinesi) Hole(DTH) aşağı

Bir Delik aşağı matkap en Delme açısından DTH denir.

Kısaltması "aşağı--" DTH deliktir. DTH yöntemi was orijinal gelişmiş-büyük çaplı delik yüzeyi Delme uygulamalarında aşağıya doğru beri adını perküsyon mekanizması deliğe gem takip gerçeği ortaya çıkmış. Uygulama daha sonra sondaj doğrultusunda genel olarak yukarı doğru yerine aşağıya doğru nerede DTH yöntemi için yeraltı, bulunamadı.

Aşağı-delik matkap temelde bir matkap dizedibinde vidalar bir mini jack çekiç olduğunu. Hızlı çekiç eylem küçük gevreği ve toz hard rock tatili ve açık hava egzoz üzerinden DTH çekiç tarafından üflenir. DTH çekiç sabit kaya delme için en hızlı yollardan biridir. Şimdi daha küçük taşınabilir drillcat sondaj DTH çekiç ile bu yeni teknoloji ile daha büyük kamyon kulelerimiz kadar hızlı ayrıntısına inebilir. Sistem bağımsız olarak Stenuick Frères Belçika ve Ingersoll Rand 1950'lerde orta-ABD tarafından icat edilmiştir düşünülmektedir. (Yukarıda Wikipedia dan)

Biz rejee grup, müşterilerinin çeşitli ihtiyacı karşılamak için DTH Delme makineleri farklı türleri sağlar. Bizim web sitesi www.rejeedrillingziyaret edin daha fazla bilgi için bize ulaşın için. com.